Kamagra tabletki na erekcję

Kłopoty z erekcją

Kłopoty z erekcją ma obecnie coraz więcej mężczyzn. Najnowsze szacunki są takie, że na tego typu problemy uskarża się ponad 3 miliony mężczyzn na świecie i ponad milion mężczyzn w Polsce. Są to szacunki, ponieważ dokładnej liczby mężczyzn niezadowolonych ze swojej potencji nie da się określić. Nie da się tego zrobić z tego względu, że dla wielu panów, tego typu problemy stanowią wciąż temat tabu.

Przyczyny kłopotów z erekcją

Fakty są jednak takie, że z roku na rok zwiększa się liczba pacjentów pytających w aptekach i poszukujących w internecie, skutecznych leków na wzwód. Lekiem takim są kamagra tabletki. Problemy ze wzwodem istniały od zawsze. Obecnie są one bardzo powszechne ze względu na styl życia, jaki prowadzi większość mężczyzn. Chodzi tu głównie o zbyt małą ilość ruchu i wysiłku fizycznego w życiu codziennym. Jedno i drugie niekorzystnie działa na układ krążenia, od stanu i kondycji którego zależy zdolność do erekcji. Nie bez znaczenia jest również wysoki poziom stresu, z jakim zmaga się większość z nas. Kolejne czynniki osłabiające męską potencję, to przepracowanie, zbyt mała ilość snu, i przemęczenie. Za zaburzenia erekcji odpowiedzialne są także zmiany w organizmie wywołane nieprawidłowym sposobem odżywiania się. Chodzi tu przede wszystkim o dietę bogatą w cukry proste, węglowodany, tłuszcze trans, sztuczne dodatki do żywności, a ubogą w witaminy i minerały, w błonnik, w produkty pełnoziarniste, zdrowe tłuszcze itp. Niewłaściwa dieta jest przyczyną wielu poważnych chorób, takich jak cukrzyca, miażdżyca i otyłość. Choroby te bardzo często na początku objawiają się właśnie zaburzeniami wzwodu. Zaburzenia takie miewają mężczyźni w każdym wieku. Niepokojące jest to, iż obecnie bardzo często miewają je bardzo młodzi mężczyźni. W ich wypadku, przeciwnie niż w wypadku starszych pacjentów, problemy z erekcją mają charakter psychogenny. Chodzi o to, że stoją za nimi głównie przyczyny psychiczne. Zdaniem specjalistów, młodzi mężczyźni miewają zaburzenia wzwodu, z powodu przeżywanych napięć i stresów, a także z obawy przed tym, że nie sprawdzą się w roli kochanków. U mężczyzn w okolicy czterdziestego roku życia, za problemy ze wzwodem główną winę ponosi spadek poziomu testosteronu – hormonu, który – najkrócej mówiąc, odpowiada za męskość.

Kamagra tabletki na erekcję

Problemy z erekcją nie są dolegliwościami, z którymi trzeba się pogodzić i nie reagować na to, że się pojawiły. Przeciwnie: jeśli trwają dłużej niż kilka tygodni, należy zastanowić się nad ich przyczyną. Może być ona neurologiczna, psychiczna, wywołana ogólnym schorzeniem organizmu lub po prostu wiekiem. Niezależnie od tego, co stoi za problemami ze wzwodem, doskonałym rozwiązaniem są kamagra tabletki. Lek działa w oparciu o aktywny składnik – sildenafil. Składnik ten intensyfikuje napływ krwi do członka, co umożliwia osiągnięcie wzwodu. Specyfik ma postać tabletek, które połyka się tuż przed stosunkiem. Kamagra tabletki działają pod warunkiem, że mężczyzna jest pobudzony seksualnie. Czas działania leku wynosi 6 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *